Додайте товари для порівняння
0

Бутиля для води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ціни на бутиля для води

🌟19 л. пляшка "Столична" 189 грн
🌟11 л. пляшка "В420" 159 грн
🌟19 л. пляшка з ручкою 201 грн
🌟Бутель полікарбонатний 18,9 л без ручки 249 грн

 

Щоб купити оптом бутлі для води 19 літрів, потрібно звертатись до фахівців компанії Aquadevice. Це вам скаже будь який постачальник бутильованої води у вашому місті. Чому? Тому що оптова ціна на бутлі в усіх оптовиків майже однакова, а витрати на логістику можуть суттєво позначитись на кінцевій ціні. Саме тому вигідно купувати 19-літрові бутлі полікарбонатні та ПЕТ для багаторазового використання в мережі гуртових складів Aquadevice. Ми маємо розвинуті логістичні шляхи доставки бутлів для води і для нас дуже важливо щоб ви отримали їх якнайшвидше та за найвигіднішою ціною. 

Якщо вам потрібна консультація, то ми знаємо про бутлі для води дуже багато та з радістю поділимося з вами власним досвідом використання, мийки бутлів та їх дезінфекції.

Види та обсяг бутлів 

Існують різні види бутлів для води, що використовують як багаторазову тару. Вони поділяються за ємністю, матеріалом виготовлення, формою та фізичними властивостями. Щоб ви краще розібрались в питанні, які бутлі для води купити саме вам, дочитайте до кінця цю статтю.

Для початку розглянемо два матеріали, з яких виготовляються знайомі всім нам бутлі для води 18,9 літрів: 

  • бутлі ПЕТ 19 л;
  • бутлі полікарбонатні 18,9 л. 

Зазначаємо, що обидва матеріали можна використовувати як багаторазову тару для води. Перед тим як купити бутлі для води оптом або для власного користування, потрібно знати, де і як ви будете їх використовувати.

Матеріали для виготовлення бутлів для води

Якщо ви купуєте бутель для власного використання у побуті, плануєте наливати туди воду з джерела або купувати у пунктах продажу бутильованої води, тоді не варто переплачувати і купувати полікарбонатні бутлі. Можна купити бутель ПЕТ на 19 літрів. За ціною він буде набагато дешевше, але прослужить вам так само довго, як і полікарбонатний бутель ємністю 18,9 літрів.

Потрібно враховувати, що обміняти такий бутель ПЕТ 19 літрів на полікарбонатний бутель 18,9 л у служб доставки води ви не зможете. За фізичними властивостями ПЕТ тара не пристосована до гарячої мийки бутлів, що використовують на виробництві бутильованої води. Від температури +40 °C ПЕТ бутель деформується, тому у побуті мийте тару тільки у помірно теплій воді. 

ПЕТ бутель 19 літрів дуже міцний і навіть якщо випадково впустити наповнену тару з висоти, вона з легкістю витримає падіння. Але не варто випробувати її на міцність зайвий раз, тому що вмʼятини ніхто не відміняв і подряпати ПЕТ тару значно простіше, ніж полікарбонат. Подряпини на ПЕТ бутлях — це друга причина, чому її рідко використовують як багаторазову обігову тару служби доставки бутильованої води. ПЕТ бутлі швидше затираються та втрачають товарний вигляд. Всі вищезгадані властивості кажуть про те, що для кінцевого споживача немає різниці між бутлями ПЕТ та полікарбонатом.

Натомість полікарбонатні бутлі можна використовувати усім без винятку: як бізнесу, так і у побуті. Власне за міцність і зносостійкість полікарбонатні бутлі полюбляють служби доставки бутильованої води. 

Цей бутель витримує падіння з висоти за умови, що ви вибрали якісні українські бутлі Юджин. Ці бутлі мають захист від ультрафіолетових променів. Полікарбонатні бутлі Юджин ємністю 18,9 літрів мають високі стандарти якості.

Як вибрати бутлі для води 

Купуючи полікарбонатні бутлі, потрібно звертати увагу на наступні якісні характеристики:

  1. Якість сировини, з якої виготовляють полікарбонатні бутлі. Звичайно ви не маєте спеціальної лабораторії, щоб перевірити бутель, але достатньо буде подивитись крізь нього, щоб помітити чорні цятки, які означатимуть, що полікарбонат має домішки та не є якісним.
  2. Звертайте увагу на ребра жорсткості, натискаючи на них. Якщо бутель має мʼякі ділянки, це свідчить про різну товщину стінки. Ступінь такої похибки потрібно враховувати при виборі постачальника бутлів для води з полікарбонату, бо якщо на поверхні з’явиться вмʼятина, навіть якщо її вирівняти, стінка бутля вже не відновиться і згодом в цьому місці буде мікротріщина. 
  3. Занадто товста стінка — також поганий знак. Такі полікарбонатні бутлі можна виявити, тільки коли купуєш їх оптом і використовуєш в роботі кожного дня. Деякі іноземні виробники виготовляють полікарбонатні бутлі із занадто товстою стінкою на дні, через це бутель втрачає пружність та еластичність, там де це потрібно, стає твердим і крихким. В такому випадку значно збільшується бій тари на виробництві та під час доставки води.
  4. Горлечко полікарбонатного бутля не повинно бути пустотілим, тому що ручки для захвату бутля поступово зламають слабку стінку горлечка.
  5. Технологія виготовлення полікарбонатних також буває різна. Є бутлі, які виготовляються за допомогою лиття і мають шов у місці зʼєднання форм та нерівності горловини від фрези, яка вирівнює горлечко. Також є полікарбонатні бутлі безшовні, які видуваються інжекційно. Бутлі Юджин виготовляються інжекційно і перевіряються на спеціальному обладнанні, яке виявляє похибку товщини у мікронах.
  6. Дно полікарбонатного бутля повинно бути вигнутим всередину, бажано не бути плоским. Ця особливість форми дає змогу уникнути тріщин від гострого каміння, коли тара стоїть на землі.
  7. Висота полікарбонатних бутлів також має значення для виробника бутильованої води. Якщо зберігати наповнені бутлі один на одному по 12 шт, за допомогою спеціальних піддонів або перекладаючи фанерою кожен ряд, через різну висоту може виникати навантаження, що призводить до появи тріщин на горловині. Різниця в декілька міліметрів може призвести до таких наслідків. Ось чому виробники бутильованої води не завжди хочуть приймати чужі полікарбонатні бутлі на обмін.

В компанії Aquadevice ви можете купити оптом полікарбонатні бутлі 19 літрів. Ми організуємо доставку у потрібне місце, або ви зможете забрати їх на одному з наших складів. Опт не означає величезну кількість, достатньо замовити від 1 упаковки.

Вгору